Perabet147 | Perabet Yeni Giriş Adresi

Perabet147 Perabet Güncel Adresi

Perabet, online bahis mecraları arasına yaklaşık dört yıl önce katılan Curaco lisanslı bir platform olarak tanımlanabilir. Kuruluşun ülkemiz kanunları çerçevesinde illegal muamelesi görmesi nedeniyle BTK engeliyle karşılaşması, yeni bir adres üzerine geçiş yaparak üyelerine seslenmesine vesile olmaktadır. Altyapısı Pronetgaming’e emanet olan sitenin mobil uyumlu bir versiyonu da mevcuttur.

Perabet Para Yatırma Yöntemleri

Kullanıcılar siteye ödeme yapara tüm kategorilere katılım hakkı elde ederler. Bunun için site tarafından belirlenen bazı ödeme yöntemleri vardır. Üyeler, sahip oldukları kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yaptıktan sonda bu yöntemlerden bir tanesini tercih edebilirler. İlk olarak en eski yöntem olarak tarif edebileceğimiz banka hesabına transfer ile başlayalım.

Perabet sitesindeki hesabınıza eğer banka havalesi ya da EFT ile gönderim yapmak isterseniz, sitenin kullandığı banka hesap bilgilerini doğru olarak aldığınızdan emin olmanız gerekir. Güvenlik nedeniyle sürekli farklı hesaplar kullanıldığı için daha önce işlem yapmış olsanız dahi teyit etmenizde fayda vardır. İşlemi bankamatik veya internet bankacılığı kullanarak yapabilirsiniz. Şu an için sitenin belirlediği alt yatırım limiti 100 TL’dir.

Banka aracılığıyla gerçekleşen yöntemlerin belki de en çok tercih edileni cep banktır. Bu yöntem, her bankada farklı isimle anılıyor olsa da temel mantığı hepsinde aynıdır. Kullanıcının kendi cep telefonuna para göndermesi ve gelen onay kodunu siteye paylaşması esasına dayanır. Sitenin görevlileri tarafından gelen ödemenin kontrolü sağlanır ve herhangi bir sorun yoksa takribi on beş dakika içinde hesap bakiyesi gün

 

cellenir. Cep bank işlemini şu anda 20 TL ve üzerindeki işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Tek seferde yatırabileceğiniz maksimum tutar ise 1000 TL olup aradaki miktarları 10 TL ve katları şeklinde artırmanız beklenir.

Perabet sitesinin izin verdiği yatırım yöntemlerinden bir diğeri, de QR kod yöntemidir. Limitleri cep bank ile aynı olan bu metotta, sitenin canlı destek görevlileri ile birebir etkileşim halinde işlem sağlanır. Müşteri temsilcisi, işlemin sonunda  bir barkot paylaşır ve üye bu

 

barkodu bankanın mobil uygulaması üzerinden okutarak işleme onay vermiş sayılır.

Perabet Yeni Giriş Adresi: http://perabet147.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir